Sveiki! Džiaugiuosi, kad apsilankėte mano internetiniame puslapyje! Esu Vytautas Paplauskas. Fotografuoju įvairaus pobūdžio įvykius – vestuves, krikštynas, fotosesijas ir renginius (koncertus, gimtadienius, mergvakarius). Gyvenu ir dirbu Kaune, tačiau mielai įamžinčiau Jūsų šventės akimirkas ir kituose miestuose, jei automobilyje turite vietos fotografui arba galite skirti papildomų lėšų fotografo kelionei apmokėti.

Fotografija profesionaliai užsiimu jau penkerius metus. Studijavau vizualiuosius menus, tad didelį dėmesį skiriu kompozicijos, šviesos ir spalvų pajautimui. Į visa tai atsižvelgiu fotografuodamas, o vėliau ir redaguodamas fotografijas.

Savo praktikoje daugiausia taikau reportažinį fotografavimo stilių. Kitaip tariant, stengiuosi užfiksuoti svarbiausius momentus, perteikti įvykio nuotaiką, papasakoti istoriją. Tačiau ne mažiau svarbi man ir režisuota fotografija, ypatingai fotografuojant vestuves. Na, o geriausia, kai ir viena, ir kita dera kartu.

Tikiuosi, kad jau lankėtės mano sukurtoje darbų galerijoje ir radote akį patraukiančių fotografijų. Jei taip – susisiekite. Su malonumu įamžinčiau gražiausias Jūsų šventės akimirkas.

Adresas:
Maironio 40-14, Kaunas

Telefonas:
+370 623 01 817

El. Paštas:
fotografija@vytautaspaplauskas.lt